KONST / Litografier / Färglitografi 10952455
nr 1095 2455
Färglitografi
signerad. -93, EA-upplaga, motivet: 25x25
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 mars 2017
kl 19:21:35
400 kr